Pro investory

NÁŠ FOND

Dan Havel
- Dan Havel, zakladatel

Havel Real Estate je nemovitostním fondem kvalifikovaných investorů. Naší hlavní strategií je dlouhodobé vlastnění a správa nemovitostí určených k pronájmu.

Vyhledáváme a akvírujeme bytové, komerční a skladové prostory v atraktivních lokalitách Vysočiny. Ta nám dokazuje, že je z pohledu real estate strategicky skvělým místem na mapě.

PROČ INVESTOVAT S NÁMI

INVESTUJEME TAM, KDE TO DOBŘE ZNÁME

Vysočina je plná investičních příležitostí. Ale hlavně tu máme své kořeny. Život, byznys a kontakty. Jsme nepřetržitě v centru dění a připraveni reagovat. Jsme tady silní.

VŽDY JEN PRÉMIOVÉ NEMOVITOSTI A LUKRATIVNÍ MÍSTA

Zajímají nás města, kterým dávají důvěru ekonomicky stabilní zaměstnavatelé. Vybíráme jen dobré adresy, kde chtějí lidé žít, pracovat a trávit čas. Naše nemovitosti dávají smysl.

STRATEGIE, KTERÁ FUNGUJE. NEPRODÁVÁME

Jasnou investiční strategii máme od začátku. Investujeme do vlastních nemovitostí, které nám garantují dlouhodobý příjem. Razíme názor, že nemovitosti se neprodávají, ale pronajímají.

ČERPÁME Z VÝHOD VLASTNÍ STAVEBNÍ FIRMY

Vlastní stavební firma nám zajišťuje nižší náklady a lepší kontrolu. Poctivá práce našich odborníků a řemeslníků se odráží na kvalitě a rychlosti.

JSME TRANSPARENTNÍ, PORTFOLIO NETAJÍME

Známe Vysočinu a ona zná zase nás. Nic neskrýváme a vážné zájemce rádi provedeme svými nemovitostmi. Jsme pyšní na všechny projekty, které se nám povedlo realizovat.

H

MÁME ÚSPĚŠNý BRAND. HAVEL REAL ESTATE

Do našeho byznysu dáváme to nejcennější, co máme. Vlastní jméno. Havel Real Estate. Budujeme ho roky a víme, jak důležitá je v investičním světě důvěra a pověst.

ZKUŠENOSTI NÁS DĚLAJÍ LEPŠÍMI. ROK CO ROK

První nemovitost jsme do portfolia uvedli v roce 2016. Od té doby realizujeme větší a náročnější projekty. Vedle zkušeností je to i tým odborníků z různých odvětví, který stojí za našimi úspěchy.

DOKÁŽEME SI VŠECHNO REALIZOVAT SAMI

Nesvazují nás rozhodnutí jiných. Vše je naše vlastní realizace. Od vyhlédnutí nemovitosti, přes akvizici, stavební povolení, rekonstrukci, pronájem až po její správu. Jsme komplexní.

PARAMETRY FONDU

Typ fondu
Nemovitostní fond dle §15 zákona č. 240/2013 Sb., o investičních společnostech a investičních fondech („ZISIF“)
Doporučený horizont
5 let
Registrováno
Česká národní banka (ČNB)
Měna
CZK
Minimální investice
1 000 000 Kč
Garantovaný výnos
5,00 % p. a.
Vstupní poplatek
0 %
Výplata výnosu
4x ročně

KONTAKT

HAVEL REAL ESTATE
Masarykovo náměstí 102/65
586 01 Jihlava

IČO: 28863038
DIČ: CZ28863038

E-mail: info@havel.eu
Telefon: +420 777 999 919

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

VAŠE ZPRÁVA
BYLA ODESLÁNA

Děkujeme za vaší zprávu. Brzy se k ní dostaneme a ozveme se vám s odpovědí. V mezičase se můžete mrknout na naše sociální sítě, které vidíte nalevo.nahoru.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Společnost HAVEL CAPITAL, s.r.o. je zapsána do seznamu vedeném Českou národní bankou pro osoby provádějící správu majetku srovnatelnou s obhospodařováním podle § 15 zákona č. 240/2013 Sb., o investičních společnostech a investičních fondech („ZISIF“). Společnost nepodléhá dohledu České národní banky. Webové stránky mají pouze prezentační charakter o činnosti společnosti a neobsahují žádnou nabídku, investiční doporučení a nejsou ani žádným druhem poradenství či návrhem na využití investičního nástroje. Veškeré informace jsou nadto uvedeny pouze pro kvalifikované investory, které naplňují všechny znaky popsané v § 272 ZISIF. Pokud nejste kvalifikovaným investorem, opusťte, prosím tyto stránky.