Logistická hala
Adresa:
Hruškové Dvory, Jihlava
1 852 m²
Hledáte-li stabilního, ověřeného a dlouhodobého partnera pro vaše podnikatelské příležitosti a cíle, jste u nás na správné adrese.
nebo volejte +420 563 033 999

U nás nejste na nic sami. Po celu dobu je vám k dispozici osobní správce, se kterým můžete řešit cokoli.
Nabízíme dlouhodobý pronájem skladové/výrobní haly formou výstavby na okraji Jihlavy.
Pozemek je podle územního plánu připravený pro výstavbu skladovací haly včetně administrativního zázemí. Od začátku projekčních prací jsme kladli důraz na adaptační opatření. Stavební povolení bylo vydáno v dubnu 2022.
Výborná dopravní dostupnost, příjezd z rychlostní silnice E59 - navazující na dálnici D1, která spojuje Prahu, Brno, Ostravu a česko-polskou hranici, kde na ni navazuje polská dálnice A1. Nedaleko je také jihlavské letiště.
Výstavbu realizujeme podle požadavků klienta. Neplatíte žádnou provizi.
Cena
na dotaz
Výměra pozemku
4 739 m²
Skladovací plocha
1 852 m²
Světlá výška
10 m
Nosnost podlah
5 t/m²
Paletových míst
4 350 ks
Kanceláře
461 m²
Parkovací místa
28
Kód jednotky
HD_K1
V jaké lokalitě budete podnikat...
Průmyslová zóna v Hruškových Dvorech je vyhledávanou byznys lokalitou, zejména díky svému umístění. Nachází se v těsné blízkosti dálnice D1, nedaleko letiště Henčov, a přitom v dobrém dosahu jihlavského centra. V okolí je mnoho logistických i výrobních firem. V pravidelných intervalech sem zajíždí i MHD z Jihlavy a přilehlých obcí.
LETIŠTĚ
3 minuty
DÁLNICE
5 minut
CENTRUM
10 minut


Nejlepší adresa je ta, kde o vás hezky pečují. A my se staráme moc rádi
Kontaktujte nás
Cítíte, že se vám trochu více rozbušilo srdce? To je dobré znamení. Intuice je někdy ten nejlepší rádce. Pokud máte o tento pronájem zájem, nebo se chcete na něco zeptat, ozvěte se nám.
Daniel Havel
CEO
[email protected]
+420 777 999 919