Garáž na Jiřího z Poděbrad

  • Sekční vrata
  • Dálkové ovládání
  • Elektřina

Adresa:
Jiřího z Poděbrad, Jihlava

Výměra:
26 m²

U nás nejste na nic sami. Po celu dobu je vám k dispozici osobní správce, se kterým můžete řešit cokoli.

Využívejte komfortu, který spočívá v pronájmu prostorné garáže přímo v naší prvorepublikové vile na adrese Jiřího z Poděbrad.

V přízemí vily je připravena garáž o celkové výměře 26 m², kterou jsme v říjnu 2019 kompletně zrekonstruovali. Osazena je sekčními vraty na dálkové ovládání s pohonem, takže při příjezdu po nové zámkové dlažbě nemusíte vystupovat a s čímkoliv manipulovat. Pohodlně zaparkujete až na místo. V šeru nebo po tmě vám také dobře poslouží orientační automatické světlo, které je součástí garážového systému. Garáž je jinak plně osvětlena a je v ní zavedena elektřina.

Pokud nepotřebujete parkovat, můžete si prostory pronajmout i jako skladovací na vaše osobní věci. Je to ideální třeba na uskladnění sportovního vybavení nebo bytového zařízení, které aktuálně nevyužíváte, ale máte k němu vztah a neradi byste se ho zbavovali.

Cena

2 500 Kč/měsíc


Užitná plocha

26 m²


Stavba

cihlová


Elektřina

ano


Vrata

sekční


Dálkové ovládání

ano


Kód jednotky

JZP_G2

V jaké lokalitě budete...

Ulici Jiřího z Poděbrad v Jihlavě najdete v městské čtvrti Bedřichov, která je jednou z nejvyhledávanějších a nejoblíbenějších pro bydlení. Bedřichov si totiž stále zachovává svého původního "venkovského" ducha, ovšem se všemi benefity, které nabízí městský život. Jste kousek od centra, a přitom kousek od přírody. Na dálnici jste za pár minut stejně jako v největším jihlavském lesoparku nebo nákupní zóně. Tato čtvrť je z velké části tvořena vilkami, rodinnými domky a starší bytovou zástavbou.

NÁMĚSTÍ
20 minut pěšky

CYKLOSTEZKA
5 minut

SUPERMARKET
3 minuty chůze

Nejlepší adresa je ta, kde o vás hezky pečují. A my se staráme moc rádi

Kontaktujte nás

Cítíte, že se vám trochu více rozbušilo srdce? To je dobré znamení. Intuice je někdy ten nejlepší rádce. Pokud máte o tento pronájem zájem, nebo se chcete na něco zeptat, ozvěte se nám. 

Ing. Hana Jirsová
Property manager
[email protected]
+420 603 188 122