Přestavba bývalé školy na bytový dům

Havlíčkova      Jihlava      2021

  • Ve výstavbě

Popis nemovitosti

Další nemovitost, kterou jsme se rozhodli zachránit je bývalá střední škola na konci Havlíčkovy ulice, která posledních pár let zeje prázdnotou, prohánějí se zde myši, fasádu "zdobí" čmáranice vandalů a my už jsme zkrátka nemohli jen tak nečinně jezdit kolem.

Objekt v blízkosti hlavního nádraží je doslova vstupní branou do našeho města a my jsme názoru, že si nepochybně zaslouží důstojnější využití. Aktuálně ve fázi stavebního řízení. Věříme, že se co nejdříve budeme moci pustit do práce.

1550 m²
užitné plochy

32
bytových jednotek

23
parkovacích míst


dobíjecí stanice pro elektromobily

Tady se žije parádně

Havlíčkova ulice je jakousi páteřní spojkou mezi jihlavským centrem a městskou částí Bedřichov. Označení prémiová lokalita si právem zaslouží, protože se jedná o jednu z nejžádanějších v krajském městě. Jihlavský Bedřichov má své venkovské kouzlo, přičemž si naplno užíváte všech benefitů městského života. Nedaleko naší nemovitosti se nachází starší bytová zástvaba a vilová čtvrť. Pár minut a jste na dálničním převaděči, kousek a jste v přírodě. Nedaleko se nachází také hlavní vlakové nádraží, pošta, supermarket, školy a malé obchůdky.

30 vteřin

na MHD

150 metrů

od vlakového nádraží

20 minut

pěšky do města

5 minut

od supermarketu

Pod touto střechou vám můžeme nabídnout...

Aktuálně je tento projekt v přípravě. 
Mrkněte na další pronájmy, třeba vám padne do oka něco jiného z naší nabídky.