Výkup nemovitostí

Na trhu s nájemními nemovitostmi se pohybujeme od roku 2016. Všechny nemovitosti a pozemky pořizujeme do svého výlučného vlastnictví. Vykupujeme je za standardní tržní ceny. Od prvního momentu jednáte pouze s námi. Společnost HAVEL REAL ESTATE je přímý investor, nejsme realitní kancelář. Máme rádi otevřenou komunikaci a férový business. Do podnikání dáváme vše a asi nejlépe to vystihuje naše portfolio.
Přibude do něj i vaše nemovitost?

Nemovitosti, které rádi koupíme

  • Činžovní/bytové domy s užitnou plochou nad 500 m2
  • Komerční nemovitosti (kanceláře, provozovny, obchodní prostory apod.)
  • Opuštěné budovy bez využití (administrativní budovy, školy, hotely, nemocnice apod.)
  • Průmyslové budovy (logistika, výroba, brownfieldy)
  • Pozemky pro výstavbu

Lokality, které nás zajímají

Naším hlavním působištěm je Vysočina, zejména krajské město Jihlava, dále Humpolec, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Třebíč a Velké Meziříčí.
Zaměřujeme se na všechna zajímavá místa na Vysočině. Dveře ale nezavíráme ani jiným lokalitám. 
Máte-li pro nás zajímavou nabídku v jiném regionu, určitě nás kontaktujte


V hledáčku máme nemovitosti v jakémkoliv stavu: ať už opuštěné a chátrající, jimž můžeme vdechnout nový život, nebo také funkční celky, kdy objekt převezmeme i s nájemníky a zařadíme do našeho portfolia včetně nastavení našich standardů a s tím spojených poskytovaných služeb.
Daniel Havel, CEO, Havel Real Estate

 Rádi se dozvíme o každé zajímavé nabídce,
která koresponduje s posláním, strategií a portfoliem společnosti HAVEL REAL ESTATE. 

Ozvěte se nám, když...

Jste majitel nemovitosti a máte zájem o rychlý a diskrétní obchod...

Ušetříte si alespoň veřejné nabídky své nemovitosti na realitních serverech. U nás jednáme rychle a diskrétně. S námi se nemusíte vůbec bát, že se váš záměr stane diskusním tématem číslo jedna, když o to z mnoha důvodů nestojíte. Třeba když nechcete, aby byli vaši nájemníci nervózní, netoužíte o publikaci fotografií všude možně na internetu a už vůbec nestojíte o to, odpovídat na zbytečné otázky zvídavých sousedů.

Jste tipař a víte o plánovaném prodeji nemovitosti, která je pro nás jako stvořená...

Super. Zajímá nás každá prémiová nemovitost, která bude adekvátní součástí do našeho portfolia. Víte o nějaké? Prodává něco takového třeba váš kamarád, známý, teta, soused nebo náhodný kolemjdoucí? Může to být opuštěná nemovitost na lukrativním místě, která nemá svého majitele, a my přesto uvidíme její potenciál... Když se nám váš tip bude líbit, a navíc se budete aktivně podílet na dokončení dealu, nebo to celé domluvíte, odměna vás nemine. 

Jste realitní makléř a máte pro nás něco, co by se nám mohlo líbit...

Pokud jste realitní makléř s vlastním portfoliem a máte v něm zajímavou nemovitost, dejte nám o ní vědět. Budeme rádi, když nás zařadíte do svých kontaktů a ozvete se nám dříve, než prodej zveřejníte na inzertních portálech. Třeba proto, že jednáme rychle a seriózně, a třeba taky proto, že si váš klient přeje diskrétní prodej bez veřejné prezentace.

Rádi byste s námi uzavřeli obchod?

Pošlete nám prosím stručné informace
o své nemovitosti. Pokud nás nemovitost zaujme, domluvíme se na prohlídce. Rozhodujeme se rychle a celý proces umíme vyřešit od A do Z.

Daniel Havel
CEO
[email protected]