Pronájem bytu 4+kk

  • Terasa
  • Centrum
  • Zabezpečovací systém
  • Výhled na parkán
  • Krb

Adresa:
Kosmákova, Jihlava

Výměra:
111 m²
Dispozice:
4+kk

Moderní, čisté, neustále udržované, kompletně vybavené vším, co potřebujete, abyste u nás mohli bez starostí bydlet hned. Zkrátka vy žijete, my se staráme.

U nás nejste na nic sami. Po celu dobu je vám k dispozici osobní správce, se kterým můžete řešit cokoli.

K dlouhodobému pronájmu vám nabízíme kompletně zrekonstruovaný, světlý a moderní byt v našem bytovém domě na ulici Kosmákova.

V bytě je připraveno vše, co potřebujete k okamžitému nastěhování a spokojenému bydlení v centru města Jihlavy. Moderní kuchyň je vybavena elegantní bílou linkou, varnou deskou a troubou, lednicí, myčkou, nechybí velký jídelní stůl a židle. V ložnici je dvojlůžko a úložné prostory. Byt dispnuje dalšími dvěmi pokoji, které lze využít jako ložnice, pracovnu apod. Dále velkým obývákem s krbem a vstupem na hradební terasu s výhledem na parkán. Praktickou radost udělá samostatná šatní místnost a komora. Chytrá televize Samsung 55" je samozřejmostí. V celém bytě je vysokorychlostní Wi-Fi.
V koupelně je umyvadlo, toaleta a stylový sprchový kout.
Byt má výměru 111 m² + 30 m² terasu.

Cena

21 500 Kč/měsíc


Energie

cena bez energií


Podlaží

2/4


Užitná plocha

111 m²


Dispozice

4+kk


Stavba

cihlová


Kód jednotky

KOS_B1

V jaké lokalitě budete bydlet...

Dům se nachází v historickém centru Jihlavy, sousedí s jihlavskými hradbami, jen pár desítek metrů od Masarykova náměstí. Za pár minut dojdete do nákupního centra City Park. V okolí je spousta obchůdků, služeb, kaváren i restaurací, nicméně lokalita má velmi komorní atmosféru. Dost možná je to i tím, že v těsné blízkosti je Minoritský klášter se svým malebným náměstíčkem a parkem, který láká k procházkám a odpočinku..

NÁMĚSTÍ
1-2 minuty chůze

NÁKUPNÍ CENTRUM
5 minut chůze

LESOPARK
10 minut chůze

Nejlepší adresa je ta, kde o vás hezky pečují. A my se staráme moc rádi

Kontaktujte nás

Cítíte, že se vám trochu více rozbušilo srdce? To je dobré znamení. Intuice je někdy ten nejlepší rádce. Pokud máte o tento pronájem zájem, nebo se chcete na něco zeptat, ozvěte se nám. 

Ing. Hana Jirsová
Property manager
[email protected]
+420 603 188 122