Jen předat klíče?
To není náš styl

Dlouhodobě se snažíme o to, abychom našim klientům - nájemníkům poskytovali prémiové služby. Zakládáme si na upřímné komunikaci, nadstandardních službách i rychlosti, s jakou řešíme vaše přání. Rychle reagujeme i ve chvíli, když máte nějaké starosti. Snažíme se nastavit etalon jihlavským pronájmům a věříme, že si našich služeb naplno užijete i vy.

Osobní správce

Dobrá duše, na kterou se jako náš klient můžete kdykoli obrátit a řešit své požadavky. Po celou dobu našeho smluvního vztahu je vám správce k dispozici. Modré z nebe vám sice nepřinese, ale udělá, co může, aby se vám u nás dobře bydlelo.

Výměna spotřebičů

Naše byty jsou kompletně vybavené moderními spotřebiči. Může se samozřejmě stát, že se něco porouchá. Třeba pračka... a co teď? Zachováte klid. Standardně držíme náhradní spotřebiče skladem, takže druhý den můžete zase fungovat. 

Úklidové služby

Zajišťujeme kompletní úklid společných prostor, vynášíme ven popelnice, dbáme na to, aby bylo čisto v domě i jeho okolí. Zkrátka a dobře, papírové hodiny na chodbě u nás nenajdete. Po dohodě vám můžeme uklízet i byt.

Servisní tým

Kouzelné sluchátko nemáme. Máme mnohem víc. Tým ochotných údržbářů a opravářů, kteří jsou připraveni přijet co nejdříve a opravit a vyřešit jakoukoli patálii. Ale ruku na srdce - ono těch problémů zas tolik nebývá.

Energie

Bývá zvykem, že si nájemníci musí veškeré přepisy energií, internetu a služeb vyřizovat sami. Tohle vás s námi trápit nemusí. Takové libůstky, které často zaberou hodiny někde ve frontě nebo telefonování s dodavateli, řešíme my.

Bez provize

Všechny nemovitosti jsou výhradně v našem vlastnictví. Nejsme realitní kancelář, a tedy po vás nevyžadujeme provizi za sjednání nájemního vztahu. Hned na začátku tak ušetříte i desítky tisíc korun, které můžete využít na něco jiného.

Revize

Všechny povinné a pravidelné revize - třeba kontrola elektrických rozvodů, komínů, plynových kotlů apod. - řešíme jakožto majitelé nemovitosti pouze a jenom my. Vy můžete být v tomto směru úplně v klidu.

Vybavení na míru

Všechny byty vybavujeme tak, abyste v nich mohli začít okamžitě bydlet. Ušetříte za nákup vybavení a starosti se stěhováním. Vestavné spotřebiče, velká TV, pračka, lednička, vinotéka... Na zdraví!

Garance bydlení

Prioritou je pro nás dlouhodobý nájemní vztah a spolupráce.
U nás  to může být i napořád. Zakládáme si na pohodových vztazích, férovém a transparentním jednání. Fluktuace nájemců je u nás velmi malá. 

Seznámíme vás 

S Jihlavou, okolím, zvyklostmi. Vším, co vás bude zajímat, pokud jste v našem městě noví a nevyznáte se. Poradíme a doporučíme zajímavá místa k odpočinku, procházkám. Víme, kam zajít na dobré jídlo, zákusek i kafe.