Pronájem bytu 2+1

  • Výtah
  • Centrum
  • Zabezpečovací systém
  • Podkrovní
  • Výhled na náměstí

Adresa:
Masarykovo náměstí, Jihlava

Výměra:
58 m²
Dispozice:
2+1

Moderní, čisté, neustále udržované, kompletně vybavené vším, co potřebujete, abyste u nás mohli bez starostí bydlet hned. Zkrátka vy žijete, my se staráme.

U nás nejste na nic sami. Po celu dobu je vám k dispozici osobní správce, se kterým můžete řešit cokoli.

K dlouhodobému pronájmu vám nabízíme kompletně zrekonstruovaný podkrovní, světlý a moderní byt v našem domě na Masarykově náměstí.

V bytě je připraveno vše, co potřebujete k okamžitému nastěhování a spokojenému bydlení. V kuchyni se nachází linka s troubou, sporákem
a lednicí
a jídelní stůl s židlemi. V ložnici je připraveno dvoulůžko s nočními stolky a úložnými prostory. Obývací pokoj vybízí k relaxování, najdete zde gauč, LED TV, konferenční stolek a úložné prostory. V celém bytě je vysokorychlostní Wi-Fi.
V koupelně máte umyvadlo, vanu
a pračku, toaleta je oddělená.

Cena

13 900 Kč/měsíc


Energie

cena bez energií


Podlaží

4/4


Užitná plocha

58 m²


Dispozice

2+1


Stavba

cihlová


Kód jednotky

MN_B2

V jaké lokalitě budete bydlet...

Masarykovo náměstí, druhé největší v České republice, srdeční tep i záležitost krajského města Jihlavy. Najdete tady vše, co potřebujete k podnikání i životu. Dům je umístěn v horní části, těsně u zastávek MHD, pošty, magistrátu, je zde velká koncentrace lidí, kteří zde pracují, nebo tráví volný čas. Ve dne náměstí žije svým běžným městským ruchem a životem, v noci si můžete vyrazit do kaváren i restaurací, kterých je zde hned několik. 

MHD
10 metrů

Na úřady
30 vteřin

ZOO
5 minut pěšky

Nejlepší adresa je ta, kde o vás hezky pečují. A my se staráme moc rádi

Kontaktujte nás

Cítíte, že se vám trochu více rozbušilo srdce? To je dobré znamení. Intuice je někdy ten nejlepší rádce. Pokud máte o tento pronájem zájem, nebo se chcete na něco zeptat, ozvěte se nám. 

Ing. Hana Jirsová
Property manager
[email protected]
+420 603 188 122